ניידת טיפול נמרץ

אמבולנס חירום מתקדם מאוד המופעל ע"י צוות רחב יותר מזה של אמבולנס סטנדרטי , הצוות כולל רופא, פאראמדיק, חובש רפואת חירום / נהג אמבולנס, מטרת ניידת טיפול נמרץ היא מתן טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים למטופלים אשר לטובת העברתם נדרש ציוד רפואי טכנולוגי מתקדם וצוות רפואי צמוד, רחב ומיומן.

חברתנו מפעילה מגוון של רכבי אמבולנס חדשים , מתוחזקים ומכובדים במטרה לקבל את פניהם של התיירים בצורה המכובדת והמתאימה למעמד, אנשי צוות מקצועיים דוברי השפה, יצוגיים ולבושים ע"פ קוד לבוש רפואי עולמי וזאת לצד אמבולנסים מסודרים וחדישים – כל זאת יחד יתנו למטופל את ההרגשה שהוא בידיים טובות ובחר באנשים הנכונים לשרת אותו.

החברה מספקת שרות של אמבולנס למגוון יעדים. אנו מספקים שירות העברת חולים לכל חלקי הארץ עם אפשרות להמתנה עם החולה , במידת הצורך בבדיקה , עד סיומה והחזרתו.

העברת חולים באמבולנס מתאפשרת באמצעות כיסא גלגלים של החולה או של החברה. במקרים ולחולה קשה לשכב או שמדובר בחולה שמעדיף לשבת.
אמבולס פרטי הוא הפתרון הנוח והבטוח להעברת חולים הזקוקים להסעה מיוחדת תחת השגחה רפואית. החברה מעניקה פתרונות העברה רפואיים לאנשים מבוגרים או לאנשים בעלי מוגבליות רפואיות כלשהן.
ניידת טיפול נמרץ

מעוניין לשמוע פרטים נוספים?

התחייבות לשיחה חוזרת תוך דקות בודדות!

או התקשרו 1800-305-101