הטסת נפטרים

האם יש הבדל בין העברת נפטרים מחו"ל לבין העברת נפטרים מחו"ל לישראל?

חברתנו נמצאת כל העת בקשרים מאוד הדוקים עם בתי לוויות בכל העולם כמו כן, גם נציגויות ושגרירויות של ישראל שנמצאות ברחבי הגלובוס , מרגע הפטירה וכשמתקבלת ההחלטה על הטסתו של הפטר מהארץ או מחוץ לארץ יש ליצור קשר באופן מיידי עם משרדנו מאחר ועל מנת שהתהליך יתבצע במהירות האפשרית , שתוך 48 שעות מרגע הפטירה יועבר להטסה ליעד.

עקב מורכבות המצב, אנו צריכים לדעת ששירות הטסת נפטרים לחו"ל, בו בחרנו, אכן יעשה את המצופה ממנו. כדי למנוע מצב של עוגמת נפש, כדאי לבדוק את כל האפשרויות ורק לאחר מכן להחליט. עם זאת, יש לזכור שבדרך כלל הזמן המוקצב לנו עבור החלטה על הצורה בה נרצה לבצע הטסת נפטרים לחו"ל הוא קצר מאוד – אך לא כדאי לוותר על בדיקה מעמיקה.

ישנם הרבה מקרים בהם בוחרים בגוף הראשון שמציע שירות הטסת נפטרים לחו"ל, אך מתחרטים אחר כך. חשוב מאוד לזכור ששירות הטסת נפטרים לחו"ל חייב לכלול גם סידורי קבורה, העברה באמצעות שירותי אמבולנס , ליווי רפואי צמוד וטפסים ומסמכים רשמיים. בכל מקרה, כל מי שמתעסק עם שירותי הטסת נפטרים לחו"ל, בדרך כלל גם מתמחה בסידורי לוויות ומודעות אבל, כמו גם תיאומים, ולכן חשוב לחפש את החברה המנוסה והטובה ביותר.

 

הטסת נפטרים

הטסת נפטרים מחו"ל לישראל לעומת זאת כרוך במורכבות מעט גדולה יותר. מלבד הסיבות הדתיות וההגבלות החוקיות החלות על נפטרים שמגיעים לישראל, ישנו עניין של ארגון כל ההסדרים במדינה אחרת מבלי להיות שם.

כאשר בוחרים העברת נפטרים מחו"ל צריך לוודא היטב את הניסיון של החברה עם אותה מדינה, ואת האופן בו היא מתכוונת לטפל בנושא. בחלק מהמקרים ישנה אפשרות לבצע הטסת נפטרים מחו"ל לאחר תהליך חניטה או תהליך שריפה. עם זאת, ישנן משפחות שלא מסכימות לכך. אך אם בכל זאת בחרתם בשירות כזה, עליכם לזכור שהוא אינו פחות מסובך משירותים אחרים.

הבחירות שלכם הם העבודה שלנו

בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו עושה את הבחירות שלו בכל הנוגע לעניינים כאובים כאלה. אף אחד אינו יכול להחליט עבורכם איזה סוג של שירות העברת הנפטרים לחו"ל או לארץ מתאים לכם, ואין דרך אחת שמתאימה לכולם. תאמו בין הגורמים, היעזרו בשירותיה של חברת אמבולנס פרטי  ונסו לבדוק ולהשיג מידע כמה שיותר מוקדם, התייעצו עם בעלי ניסיון על מנת שהדבר יעבור בצורה האופטימלית ביותר.